Könyvek: Judaika

Tételek száma: 35

Simon Dubnov: A zsidóság története az ókortól napjainkig. Ford.: Dr. Szabolcsi Bence. Bp., é.n., Tábor. Harmadik kiadás. Kiadói, kopott félbőr kötésben.
17787.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17788.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
Magyar Zsidó Lexikon. Szerk.: Ujvári Péter. Bp., 1929, Magyar Zsidó Lexikon,(Pallas-ny.), 16+1028 p. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.
17789.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17790.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kirekesztők. Antiszemita írások 1881-1992. Válogatta és a bevezető tanulmányt írta Karsai László. + Befogadók. Írások az antiszemitizmus ellen 1882-1993. Válogatta és a bevezető tanulmányt írta Karsai László. Bp., 1992-1993, Aura Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
17791.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17792.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17793.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17794.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kőbányai János: A halott arcán növekvő szakáll. A magyar zsidó történet vége? Bp, 2001, Múlt és Jövő Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban. Volt könyvtári példány.
17795.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kalmár Lajos - Deutsch Gábor - Faragó Vera: A dohány utcai zsinagóga és a zsidó múzeum kincsei, Bp, 2005, Alexandra Kiadó, Kiadói papírkötés.
17796.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Egon van Winghene: Hová tegyük a zsidókat? Ford.: Szabó István. Bp., 2002, Gede Testvérek Bt. Reprint kiadás. 77 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17797.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Sárona Sálom: Virágok az ágyúcsőben. - - elbeszélések. A szerző által DEDIKÁLT példány.Tel-Aviv, 1979., Láháv-ny., 204+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17798.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft