Weressné Elekes Viola: A kaftán. Bp., 1940, Erdélyi Értékek Könyvkiadóvállalata. 320 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.