16730.
400. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 200 Ft
Bátki József: ,,Élő vonalak". A vonalak mozgása és kifejezése. Rajzolta - - festő és szobrászművész. Salgótartján,(1939), Szerzői,(Stephaneum-ny.), 3 sztl. lev.+ 60 t. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza, sérült kötéssel.