Vegyes art noveau és art deco mintakönyv, 3 db:
Art deco designs and motifs. Over 100 examples rendered by Marcia Loeb. New York,én.,Dover Publications. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.;
Art nouveau & early art deco type & design. From the Roman Scherer Catalogue. Edited by Theodore Menten. New York, én., Dover. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.;
Art nouveau designs in color. Alponse Mucha, Maurice Verneuil, & Georges Auriol. 60 full color plates. New York, én., Dover. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.;
Bende János: Zichy Mihály élete és művészete.
Bp., 1927, Kókai, (Pesti Könyvnynyomda Rt.-ny.), 206 p. Átkötött egyedi aranyozott álbordás gerincű félbőr-kötés, a gerincen piros-fekete címkével, aranyozott felirattal, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
Dürer. Zsenialitás, szenvedély és mérték az európai reneszánszban. Artbook sorozat része. Pécs, é.n. Alexandra.Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.
A képzőművészet iskolája. A festőművészet, grafika és szobrászat technikai eljárásai. Szerk.: Szőnyi István (1. kiadást), Molnár C. Pál (2. kiadást) Bp., 1957., Képzőművészeti Alap. Fekete fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói sérült papír védőborítóban.
Robert Cunning: The Encyclopedia of picture framing techniques. London, 1993., Headline. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kopott kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Maria di Spirito: Paralumi Tiffany. Fotografie di Gianalberto Cigolini. Milano, 1997., Mondadori. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.