Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 295

Vegyes art noveau és art deco mintakönyv, 3 db:  Art deco designs and motifs. Over 100 examples rendered by Marcia Loeb. New York,én.,Dover Publications. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.;   Art nouveau & early art deco type & design. From the Roman Scherer Catalogue. Edited by Theodore Menten. New York, én., Dover. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.;   Art nouveau designs in color. Alponse Mucha, Maurice Verneuil, & Georges Auriol. 60 full color plates. New York, én., Dover. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.;
16751.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
Bende János: Zichy Mihály élete és művészete. Bp., 1927, Kókai, (Pesti Könyvnynyomda Rt.-ny.), 206 p. Átkötött egyedi aranyozott álbordás gerincű félbőr-kötés, a gerincen piros-fekete címkével, aranyozott felirattal, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
16752.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dürer. Zsenialitás, szenvedély és mérték az európai reneszánszban. Artbook sorozat része. Pécs, é.n. Alexandra.Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.
16753.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
1969 Építéstechnika 1969. évi 6. sz. Szerk.: Körmendi József, 145-168 p.
16754.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1970 ÉGK Keretváz prospektus, 4 sztl. lev.
16755.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1987 Szigeti Ferenc-Szőcs Sándor-Ratatics Gábor: Durisol biobeton építési rendszer. Bp.,1987., Agrober. Tűzött papírkötés, a borító szélein gyűrődésnyommal.
16756.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A képzőművészet iskolája. A festőművészet, grafika és szobrászat technikai eljárásai. Szerk.: Szőnyi István (1. kiadást), Molnár C. Pál (2. kiadást) Bp., 1957., Képzőművészeti Alap. Fekete fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói sérült papír védőborítóban.
16757.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
20
Champigneulle: Art nouveau - Jugendstil - Szecesszió. Ford:: Pődör László. Koós Judit függelékével és utószavával. Bp., 1978., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16758.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Robert Cunning: The Encyclopedia of picture framing techniques. London, 1993., Headline. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kopott kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16759.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Norman Potter-Douglas Jackson: Tiffany. London, én., Cancellor Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16760.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Knapp Oszkár: Építészet és üveg. Bp., 1960., Műszaki. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kopott egészvászon-kötés. Megjelent 2100 példányban.
16761.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Maria di Spirito: Paralumi Tiffany. Fotografie di Gianalberto Cigolini. Milano, 1997., Mondadori. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16762.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft