Dick, Stewart: Arts and crafts of Old Japan. London, Edinburgh, Boston, 1914, T. N. Foulis. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban / linen binding, little damaged condition
Borsos Miklós szobrászművész kiállítása. Műcsarnok. 1957. Bp., 1957,Nemzeti Szalon, 22+2 p.+12 t. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé maszatos borítóval, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában. A művész, Borsos Miklós (1906-1990) által aláírt.
Szücs György-Zwickl András: Jándi Dávid. Nagybánya könyvek 4. Bp.-Miskolc, 2008, MissionArt Galéria. Második kiadás. Az egyik sorozatszerkesztő, Jurecskó László művészettörténész által aláírt! Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Szávai János (szerk.): Kassák, esszék, tanulmányok a költőröl, íróról, művészről. Bp., 1990, Tankönyvkiadó. Példányszám: 2000. Kiadói papírkötés. Volt könyvtári példány. Első néhány lap jobb felső sarkában kissé foltos.
Nagy András: Kis szörnyesztétika. Bp., 1989, Corvina. A szerző által Andorai Péter (1948-2020), a Nemzet Színésze címmel kitüntetett, Kossuth- és Jászai Mari-díjas magyar színművésznek dedikált! Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.