Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 295

Modern Magyar Festőművészek. Modern magyar festőművészek. Bp., 1905, Pesti Napló. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben kevés kopással a gerincen
16787.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11
16788.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ruskin: Velence kövei.II-III. kötet. Geócze Sarolta fordítása. H.n., 1897, a Magyar Tudományos Akadémia Könyvkiadó Vállalata. Kissé kopott egészvászon kötésben, tulajdonosi névbélyegzővel és helyenként foltos lapokkal.
16789.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16790.

Kikiáltási ár:
800 Ft
3 db Udvardi Erzsébet (1929-2013) festőművész művészetét ismertető könyv és katalógus: Szemenkár Mátyás (szerk.): Udvardi Bp., é.n., Szemimpex. Fekete-fehér és színes képekkel, Udvardi Erzsébet műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés. + Korzenszky Richard, Udvardi Erzsébet: Keresztút. Bp., é.n., Szemimpex. Fekete-fehér és színes képekkel, Udvardi Erzsébet műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. + Udvardi Erzsébet festőművész kiállítása a keszthelyi Balaton Múzeumban. H.n., é.n., k.n. Színes képekkel, Udvardi Erzsébet műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés
16791.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ruzsa György: Ikonok könyve. A nemzeti és helyi iskolák a bizánci és a posztbizánci ikonfestészetben. Bp, 1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
16792.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Művészeti Könyvtár tétel, 3 db. Malonyay Dezső: Szinyei Merse Pál. Szerk.: Dr. K. Lippich Elek. Bp, 1910, Lampel R. Könyvkereskedése. Tizenhat melléklettel, három hasonmással és hatvan szövegbe nyomott képpel. Kopott kartonált papírkötésben, sérült gerinccel. + Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály I.-II. kötet. Szerk.: Dr. K. Lippich Elek. Bp, 1907, Lampel R. Könyvkereskedése. Kopott kartonált papírkötésben. Az első kötetnek leszakadt a hátsó borítója.
16793.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16794.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16795.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16796.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bodonyi Emőke (szerk.): Deim Pál, Farkas Ádám, Hajdú László. Szentendre, é.n. (1999), Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiállítási katalógus, Deim Pál, Farkas Ádám, Hajdú László műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Bodonyi Emőke és Konok Tamás bevezetőjével. Kiadói papírkötés.
16797.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sváby. Merkwürdige Figuren. Austellung. 2008, TArt Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban, magyar és német nyelven.
16798.

Sváby. Merkwürdige Figuren. Austellung. 2008, T'Art Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban, magyar és német nyelven.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft