3 000 Ft
9
Verne Gyula: Észak a Dél ellen. I-II. kötet. Ford.: Huszár Imre. Bp., [1925], Franklin-Társulat. 384 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, a címlapokon tulajdonosi bejegyzéssel.