Széchényi István: Hitel. Szemlvények. Bevezette s jegyzetekkel ellátta: Gyulai Ágost. Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 125+3 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.