2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Salten, Felix: Amiről az erdő mesél. Ford.: Kassai Zoltán. A borítólap Hámori György munkája. Bp., é.n., Magyar Téka. 143 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, sérült, javított kiadói papír védőborítóban, a hátsó szennylap sérült.