Márai Sándor: Bébi vagy az első szerelem. Regény. Márai Sándor munkái. Az új magyar regény. Bp.,[1928],Pantheon, (Hungária Hírlapnyomda), 250+4 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel (Ex libris Rudolf Temple), foltos borítóval, egyébként jó állapotban. A szerző, Márai Sándor (1900-1989) által aláírt példány.