1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Francois Rabelais: Gargantua és Pantagruel. (Szemelvények.) Vál., bevezetővel, jegyzetekkel, összekötő szöveggel ellátta és a ford. ellenőrizte: Győry János. Ford.: Benedek Marcell. Csernus Tibor illusztrációival. A színes előzéklap Győry Miklós, az iniciálék Kálmán Klára munkái. Bp.,1954, Szépirodalmi, 282 p.+ 6 t. Kiadói kopott félvászon-kötés.