1 200 Ft
Erdős Renée: Brüsszeli csipke. I-II. kötet. Bp., 1930, Révai. 214+196 p. A szerző által aláírt példány. Egybekötött, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, az első néhány lap részben elvált a kötéstől, egy lap kijár.