Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 424

Az Erdélyi Helikon magyarországi barátainak Aranykönyve. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves cég. Kiadói papírkötés.
18057.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gáspár Jenő: A világ orvosa. Regény az őskereszténység legelső éveiből. Bp, é.n., Szent István Társulat. Kopott és megviselt egészvászon kötésben, meglazult kötéssel.
18058.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szőnyi Zsuzsa: A Triznya-kocsma. Magyar sziget Rómában. Bp., 1999, Kortárs Kiadó. 253 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18059.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
18060.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Erdős Renée: Brüsszeli csipke. I-II. kötet. Bp., 1930, Révai. 214+196 p. A szerző által aláírt példány. Egybekötött, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, az első néhány lap részben elvált a kötéstől, egy lap kijár.
18061.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
18062.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Heszke Béla: Színház. Színháztörténeti breviárium. Művészetek kézikönyve II. Kolozsvár, 1944, Minerva. 345 p + 12 t. Első kiadás. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
18063.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Orbán Dezső: Az ezüst flotta. Gergely Tibor rajzaival. Bp., é.n., Franklin-Társulat. 174 p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
18064.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
gróf Königsegg Lajos: Egy afrikai magyar gyarmat története. Regény a serdülő ifjúság számára. Bp., 1926, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. 232 p + 8 t. Mühlbeck Károly nyolc egészoldalas illusztrációjával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
18065.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
P. Szathmáry Károly: Törökvilág Magyarországon. Történeti elbeszélések a serdülő ifjúság számára. Átdolgozta: Baróti Lajos. Helbing Ferenc rajzaival. Bp., 1905, Magyar Könyvkiadó Társaság. 127 p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, ázásnyomokkal, helyenként foltokkal.
18066.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szabó Endre: A szusz. Humorisztikus regény. Bp., 1904, Magyar Hírlap. 168 p. Kissé viseltes kiadói papírkötés, kissé sérült lapszélekkel, foltos lapokkal.
18067.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szalay Károly: A sivatagban. Költemény. Bp., 1906, magánkiadás (Károlyi György-ny.). 139 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ragasztott, illusztrált kaucsuklappal, aranyozott lapélekkel. Helyenként kissé sérült lapszélekkel, első előzéklap kijár.
18068.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft