Fotó

Tételek száma: 568

1894 Breslau Wroclaw Rathaus 11x17 cm
13197.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1881 Kärnten, Ober- und Unter-Tarvis, keményhátú fotó, feliratozva, 11×16,5 cm / Austria, vintage photo
13198.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
cca 1900 Torda (Erdély), parasztház belső udvara, keményhátú fotó Botár Imre műterméből, 11×16 cm / Turda, Romania, vintage photo
13199.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
cca 1900 Munkács, állami óvoda, keményhátú fotó, 10,5×16,5 cm
13200.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
cca 1890-1910 Arad, Lyceum, keményhátú fotó, 16,5x10,5 cm
13201.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1890-1910 Arad, Vértanúszobor, keményhátú fotó, 16,5x10,5 cm
13202.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1940 Dés (Dej, Erdély), főtér a református templom tornyából fotózva, gyógyszertár, Bikfalvy üzlete, a gyógyszertár előtt terepszínű ponyvás katonai jármű, fotónegatív, 8,8×12,2 cm
13204.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1883 Kassa város látképe, keményhátú fotó Letzter műterméből, 9,5x6 cm
13205.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1939 Leningrád, peterhofi szökőkút, amit később szétlőttek, hiánnyal, felületén törésnyom, 14×8,5 cm
13206.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1938 Bihac (Bihács), Jugoszlávia, mai Bosznia-Hercegovina, felvételek a városról, sok életképpel a piacról, emberekről népviseletben, nőkről burkában, mecsetről és más épületekről, stb. össz. 13 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, némelyiken apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1938 Photos of trip to Bihac (Bihács), Yugoslavia, now Bosnia and Herzegovina with interesting scenes of the market, with many people in traditional folklore costumes, with muslim women in burkas, photo of the mosque and other buildings, etc.,13 vintage photos with description of the city name Bihac on the back, few of them with surface damages 9x6 cm
13207.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1890Tarpatak, Szállóda Magas-Tátra, keményhátú fotó Czéhula Ferenc késmárki műterméből, 10,5×16 cm
13208.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1887 Tátra, Dobsinai jégbarlang Divald Károly fényképe 11x16,5 cm
13209.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft