12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD
Ujváry Lajos (1925-2006): Balatonföldvár, rendőrségi hajó, 1969. Akvarell, kréta, ceruza, toll, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 16x18 cm