Markos András (1950-2020): Kompozíció (cím nélkül), 1992. Litográfia,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~3000001/Markos-Andras-1950-2020-Kompozicio-cim-nelkul-1992-Litografia-papir-jelzett-szamo~II2448764
2448764
10288
400
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: Markos András (1950-2020): Kompozíció (cím nélkül), 1992. Litográfia, papír, jelzett, számozott (127/200). Kányádi Sándor: Vae Victis c. mappából. Lapméret: 33×35 cm
: karap_norbert