https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~3000001/Koszta-Jozsef-1861-1949-Kislany-portre-Olaj-vaszon-Jelzes-nelkul-Hatoldalan-Magyar-N~II2452641
2452641
10253
400
460000
Kikiáltási ár:
460 000 Ft
LeÃrás:
Koszta József (1861-1949): Kislány portré. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 1651/980 sz. bÃrálati cÃmkéjével. A bÃrálat szerint "Koszta József jelzés nélküli olajtanulmánya". Bényi László (1909-2004) festÅ‘művész, művészettörténész gyűjteményébÅ‘l. Fa keretben. 30,5×23 cm.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pelikán_kristóf