Anna Fleischer: Virág csendélet. Olaj, farost. Jelzés nélkül.25x45 cm... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~3000001/Anna-Fleischer-Virag-csendelet-Olaj-farost-Jelzes-nelkul25x45-cm-Keretben~II1981936
1981936
10003
400
4400
Kikiáltási ár:
4 400 Ft 11,89 EUR , 12,94 USD
Leírás: Anna Fleischer: Virág csendélet. Olaj, farost. Jelzés nélkül.25x45 cm Keretben.
: turóczi_márk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: