Prihoda István (1891-1956): Mária.
Rézkarc, papír, jelzett, 30×23 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~3000002/Prihoda-Istvan-1891-1956-Maria--Rezkarc-papir-jelzett-30C39723-cm~II2458267
2458267
10549
400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Prihoda István (1891-1956): Mária.
Rézkarc, papír, jelzett, 30×23 cm
: karap_norbert