10693.
400. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Erdélyi jelzéssel, 2 db mű egy paszpartuban: Krissz. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány P.A., jelzéssel, 10×14,5 cm