Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 363
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2458439
10600
400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Macskák, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×21 cm 2429602
10601
400
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően Bing Shi kínai alkotó munkája: Táj. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten. 19x21,5 cm 2427504
10602
400
Gy. Molnár István (1933-2010): Napraforgók. Rézkarc, papír, lap széle foltos, 29×19 cm 2294261
10603
400
Olvashatatlan jelzéssel: Karikatúra, tus-akvarell, papír, 15×11 cm 2327580
10604
400
Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj alakokkal. Olaj, karton. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 50x69 cm 2314236
10605
400
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 38x27 cm 2314370
10606
400
Olvashatatlan jelzéssel: Rózsaszín akt. Olaj, farost. 70×50 cm 2314517
10607
400
Olvashatatlan jelzéssel: Konstruktivista kompozíció. Szén, papír, üvegezett fa keretben. 40,5×28 cm 2314563
10608
400
Olvashatatlan jelzéssel: Távolban a lila hegyek. Pasztell, papír. Üvegezett dekoratív keretben, 48,5×34,5 cm 2295799
10609
400
Olvashatatlan jelzéssel: Holdfényben. Olaj, vászon, fa keretben, 48×70 cm 2109398
10610
400
Olvashatatlan jelzéssel: Ártéri fák. Olaj, vászon, jelzett. 40x60 cm Keretben 2432256
10611
400
3800
Olvashatatlan jelzéssel: A színek kavalkádja. Olaj, farost, kissé sérült. Fa keretben, 47,5x58 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft