Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 363
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2454720
10564
400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré.
Olaj, vászon. 40x30cm, sérült, kopott. Jelzett. 2457200
10565
400
Olvashatatlan jelzéssel: Soproni utca.
Akvarell, papír. 20x30cm. Üvegezett keretben. 2458173
10566
400
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Naplemente. Olaj, karton, üvegezett keretben, 21x33 cm 2458266
10567
400
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép.
Akvarell, papír, sérülésekkel, 30x43 cm 2452577
10568
400
Olvashatatlan jelzéssel: Lovaspóló. Olaj, vászon. 50×60 cm. 2452411
10569
400
22000
Olvashatatlan jelzéssel (Matucz István?): Vízparti táj, 1921. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 47,5×55 cm 2452382
10570
400
Olvashatatlan jelzéssel (1966 LM?): Hazafelé. Olaj, falemez, fa keretben, 50×70 cm. 2452359
10571
400
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Budapesti panoráma a Budai hegyekből, 1931. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült régi fa keretben, 52×62 cm 2452261
10572
400
Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakt kompozíció, 1977. Vegyes technika, papír. Üvegezett keretben. 45,5×33,5 cm 2450307
10573
400
Olvashatatlan jelzéssel: Kertek alján. Olaj, vászon. Üvegezett fa keretben. 30x42 cm 2450295
10574
400
Olvashatatlan jelzéssel: Mária Jézussal. Litográfia, papír, számozott, 44,5×39,5 cm 2449094
10575
400
Olvashatatlan (.. András) jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 60×80 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft