Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 363
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2456445
10720
400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Barcsay jelzéssel: Emberek I.
olaj, farost
50x70cm 2426216
10721
400
Barsi B jelzéssel: Virágos udvar. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 56x69 cm 2409830
10722
400
4600
Bártfa jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, 49,5x38,5 cm 2421207
10723
400
Bendik jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, sérült. Sérült fa keretben, 57×45,5 cm 2447628
10724
400
Bernáth Aurél jelzéssel: Táj. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 22,5x29,5 cm 2457208
10725
400
BF jelzéssel: Csendélet.
Pasztel, papír. 17x22cm. Üvegezett, szép keretben. 2457204
10726
400
BG 1966 jelzéssel: Badacsony.
Tus, papír. 21x13cm. Üvegezett keretben. 2333892
10727
400
Bihari (?) jelzéssel. Hattyúk tava. Olaj, karton, apró felületi sérülésekkel. Kissé kopott fa keretben. 25×36 cm 2409783
10728
400
Borossy Jenő jelzéssel: Romos ház, 1945. Tus, papír, törésnyommal. 13x11 cm 2447641
10729
400
Bortnyik 47 jelzéssel: Nő ablaknál olvasás közben. Kék tinta - toll, papír. 26x20cm. Hátulján etikett, autográf felirattal: Bortnyik Sándor Nő ablaknál olvasás közben, kéktinta-toll rajz. 1947 2452339
10730
400
Cencz J 939 jelzéssel: Menyecske. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 43×35 cm 2393725
10731
400
Ifj. Czene Béla jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 71×51 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft