Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 363
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2447567
10672
400
3400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Baromfiudvar. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 30x40 cm 2447507
10673
400
Jelzés nélkül, feltehetően Zsellér László (1903-1977) műve: Üvegablak terv. Akvarell, ceruza, tus, papír. Üvegezett fa keretben. 23,2×22 cm 2446988
10674
400
Jelzés nélkül: Balatoni fürdőző aktok. Ceruza, papír, lap széle kissé sérült, 13,5x19,5 cm 2446829
10675
400
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő alkotása: Akt lepelben. Olaj, papír, sérült, 35x25 cm. 2446747
10676
400
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, lap jobb felső sarka sérült, 34,5x26,5 cm 2457599
10677
400
Jelzés nélkül: Akt, 2 db. Rézkarc, papír, 17,5×11,5 és 20×13,5 cm 2302473
10678
400
Olvashatatlan jelzéssel: Nagytétényi részlet. Akvarell, papír, 10,5×20,5 cm 2429277
10679
400
Jelzés nélkül: Madonna a kisdeddel. Olaj, vászon, sérült. 80x60 cm. 2409220
10680
400
Jelzés nélkül: Menyecske. Olaj, karton, 46x22,5 cm 2409373
10681
400
Jelzés nélkül: Táj. Pasztell, papír. Lap alja sérült. 32×43 cm 2401471
10682
400
26000
Jelzés nélkül: Krisna és a gópik. Tempera, selyem. Üvegezett fa keretben. 82x64,5 cm 2393735
10683
400
Jelzés nélkül, 2 db mű: Angyalok földje, mozi. Filctoll, papír. Paszpartuban. 40x60 cm + Tripoliszi kocsma. Filctoll, papír. Fa keretben. 40x60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft