Üvegtárgyak

Tételek száma: 190

Narancssrága csíkos váza. Anyagában színezett, húzott, kézi üveg. Csiszolt. hibátlan 42 cm
11689.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
6 darabos kristály likőrös pohár készletben Hibátlan. 12 cm
11690.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Muranoi üveg, kitűző Régi. / Murano badge d: 24 mm
11691.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Muranoi üveg, gitár formájú kitűző Régí. / Murano badge 43 mm
11692.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Csillár és falikar burák, Öntött üveg, klf méretben.
11693.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9 db kristály kupica, metszettek, kis csorbákkal, m: 6 cm
11694.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kék illatszeres üveg, anyagában színezett, plasztikus kézzel festett díszítéssel, fém fedővel. Jelzés nélkül, kopásokkal. m: 11 cm
11695.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Zöld üveg kiöntő dugóval, anyagában színezett, kézzel festett díszítéssel, m: 18 cm + Csiszolt üveg váza, plasztikus virágos díszítéssel, m: 11 cm. Jelzés nélkül, sérültek.
11696.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
2 db német üveg emlékpohár, plasztikus kézzel festett havasi gyopár (Edelweiss) díszítéssel, az egyik anyagában színezett. Apró csorbákkal, kopásokkal. m: 14,5 cm és 8,5 cm
11697.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Francia üveg váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 35 cm
11698.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Orrefors jelzéssel Morups T?nge üveg váza, apró csorbával és karcolásokkal, m: 18 cm
11699.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
10 db-os nagy üvegtétel, közte orvosi és karaf üvegek, m: 9 - 24 cm közötti méretekben
11700.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft