Villeroy & Boch 6 db-os porcelán tányér/tál készlet (4 különféle méret... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Villeroy-Boch-6-db-os-porcelan-tanyertal-keszlet-4-kulonfele-meret-levonokepes-jel~II2417069
2417069
11497
399
4400
Leírás: Villeroy & Boch 6 db-os porcelán tányér/tál készlet (4 különféle méret), levonóképes, jelzettek (Budavári Fortuna Étterem pecsétjével), kis kopással
: nagy_andras