14 000 Ft
37,84 EUR, 41,18 USD
Rosenthal porcelán étkészlet. Hiányos. kézzel festett, jelzett. 6 mély, 6 lapos tárnyér, 4 kistányér, 5 csésze aljjal. nagy tálak, mártásos sérült, leveses fedele hiányzik, kisebb hibákkal egy két további darabon