Rosenthal Oberammergau 1922 - Anton Lang porcelán dísztányér. Máz alat... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Rosenthal-Oberammergau-1922-Anton-Lang-porcelan-disztanyer-Maz-alatti-kek-festeses-jelzet~II2437845
2437845
11513
399
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Rosenthal Oberammergau 1922 - Anton Lang porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, kis kopással, d: 21,5 cm
: tm