Herend, Koszorúsné festett Seltmann porcelán nagy fedeles kínáló tál .... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herend-Koszorusne-festett-Seltmann-porcelan-nagy-fedeles-kinalo-tal-Kezzel-festett-jelzet~II2433338
2433338
11311
399
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Herend, Koszorúsné festett Seltmann porcelán nagy fedeles kínáló tál .Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 17, m: 17 cm
: pelikán_kristóf