Haviland virágmintás porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásn... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Haviland-viragmintas-porcelan-bonbonier-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-d-14-cm~II2416912
2416912
11531
399
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Haviland virágmintás porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 14 cm
: nagy_andras