Porcelán Tételek száma: 425
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2442105
11636
399
Nagy méretű ólomkristály váza. Hibátlan 27 cm 2442110
11637
399
2 db jelzés nélküli kislány porcelán figura, egyiken kis lepattanással m: 12, 5 cm 2442342
11638
399
Kahla porcelán mokkás készlet. Fehér és arany mázas. Jelzett, minimális kopással. 2233577
11639
399
900
4 db mini porcelán liba figura 3 cm, 5,5 cm 2442025
11640
399
Kőbányai porcelán medve. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm 2442307
11641
399
Mosdókancsó. Porcelán, matricás, jelzés nélkül, kopásokkal m: 29 cm 2442141
11642
399
Wallendorf akt. Biszkvit porcelán. Jelzett, hibátlan m: 15 cm 2442112
11643
399
Terebess kínai mintás porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x19 cm 2442346
11644
399
Bohemia virágos mintájú porcelán mokkás készlet. Fehér és arany mázas. Jelzett, minimális kopással. 2441934
11645
399
Szív alakú egyedi, kézi festésű bonbonniere. Matricával jelzett, hibátlan 10x10 cm 2439126
11646
399
Tirschenreuth porcelán tál, 3 db, matricás, jelzett, hibátlan, d: 19 cm 2439103
11647
399
Tirschenreuth madaras porcelán fali tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft