6 darabos Cobalt és arany díszítésű cseh porcelán együttes 20. sz. első fele. Jelzett. Korának megfelelő állapotban, kopott, apró csorbák. (3 db süteményes tányér d: 18,5cm, 2 db kiöntő m: 11 és 8 cm, 1 db fűszertartó m: 6cm).