Vegyes Városlődi 4 db, Kislődi kerámia dísztárgyak, jelzett, kopott, s... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Vegyes-Varoslodi-4-db-Kislodi-keramia-disztargyak-jelzett-kopott-serult-m-7-es-17-cm-~II2442684
2442684
11180
399
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Vegyes Városlődi 4 db, Kislődi kerámia dísztárgyak, jelzett, kopott, sérült. m: 7 és 17 cm között
: pelikán_kristóf