Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 40

A zene könyve. Szerk.: Gill Rowley. Bp., 1977., Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Európa Zenéje 6 kötete: E. Rescigno-R. Garavaglia: A keresztény és világi ének a középkorban, Cesare Orselli: A madrigál és a velencei iskola, Gustavo Marchesi: Giuseppe Verdi, G. Lise-E. Rescigno: A 18. századi opera Scarlattitól Mozartig, C. Orselli - E. Rescigno - R. Garavaglia - R. Tedeschi-G. Lise-R. Celetti: Az opera születése. Bp., 1986-1987, Zeneműkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
14306.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A magyar muzsika könyve. Szerk.: Dr. Molnár Imre. Bp., 1936, Merkantil-ny. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott, sérült gerinccel, laza fűzéssel, pár kijáró lappal.
14307.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kis Zenei Könyvtár 40 kötete, összesen 38 cím (Bartók I-II, Wagner I-II), 1-5.,8(x2)-24, 27-31, 33-41,43. kötetek. Bp., 1958-1969, Bibliotheca-Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítókkal. 2 kötet azonos sorszámmal (Petrovics Emil: Maurice Ravel, Várnai Péter: Heinrich Schütz.) Közte 5 dedikálttal:  Sólyom György: Haydn (2.), Pernye András: Puccini (9.), Szőlőssy András: Honegger (16.), Fábián Imre: Richard Strauss (24.), Hamburger Klára: Liszt Ferenc (34.)
14308.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kerekes György: Jazz portrék II. Újratöltve - az ötvenes évektől az ezredfordulóig. Törökbálint, é.n., T.bálint Kiadó. 541 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés ,kissé kopott borítóval.
14309.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Kerekes György: Jazz portrék I. Újratöltve - A kezdetektől az ötvenes évekig. Törökbálint, é.n., T.bálint Kiadó. 429 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
14310.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
John Henry van der Meer: Hangszerek az ókortól napjainkig. Bp., 1988, Zeneműkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval,
14311.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
12 db rock- és beatzenei könyv: Göbölyös N. László: Jimi Hendrix. Corinne Ulrich: Jimi Hendrix. Ungvári Tamás: Beatles-biblia. Bánosi, Tihanyi: Betales zenei kalauz. Földes László: Rolling Stones könyv. Göbölyös N. László: Led Zeppelin. Barna Imre: Bob Dylan stb. Különböző kiadások, mind kiadói papír kötsében részben kopottas, részben jó állapotban.
14312.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Eduardo Rescigno - Renato Garavaglia: A keresztény és világi ének a középkorban. H.n. 1987, Zeneműkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
14313.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kroó György: Rácz Aladár. 3 db bakelit lemezzel. Bp, 1979, Zeneműkiadó. Egészvászon kötésben, egy helyen szakadt papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
14314.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1927 Szeghő Andor legujabb hazafias dalai. Bp., én.,Zeneműnyomda, 4 p. Irredenta kotta, illusztrált borítóval. + Nagylaki Rátz Jenő-Pazar István: Rákóczi hív. A tiszta jövedelem a MOVE-t illeti. Miskolc, Magyar Országos Véderő Egylet (MOVE) Miskolczi és Borsdomegyei Főosztálya,(Bp., Pallas-ny.), a hátsó borító foltos, 3 p. Irredenta kotta, a borítón Turul madaras, címeres grafikával.
14315.

cca 1927 Szeghő Andor legujabb hazafias dalai. Bp., én.,Zeneműnyomda, 4 p. Irredenta kotta, illusztrált borítóval. + Nagylaki Rátz Jenő-Pazar István: Rákóczi hív. "A tiszta jövedelem a MOVE-t illeti. Miskolc, Magyar Országos Véderő Egylet (MOVE) Miskolczi és Borsdomegyei Főosztálya,(Bp., Pallas-ny.), a hátsó borító foltos, 3 p. Irredenta kotta, a borítón Turul madaras, címeres grafikával.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14
Paul Gaster: The Corrs. The authorised behind-the-scenes book corner to corner. London, 1999, André Deutsch Limited. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval, szép állapotban. Angol nyelven.
14316.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Mike Clifford: Új képes rock enciklopédia. Komáromy Rudolf fordítása. Bp, 1995, Maecenas Könyvek. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
14317.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft