https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek

Tételek száma: 57

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1930 A Magyar Királyi Ferenc József Tudományegyetem rektora, Győrffy István által írt levél
13458.

cca 1930 A Magyar Királyi Ferenc József Tudományegyetem rektora, Győrffy István által írt levél

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
1930-1970 Dóra Pál és Dóra Sándor galamblövőket ábrázoló fotók, 3 db + 1 db kísérő igazolvány
13459.

1930-1970 Dóra Pál és Dóra Sándor galamblövőket ábrázoló fotók, 3 db + 1 db kísérő igazolvány

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
1931-37 A Népszövetség jelentése Magyarország pénzügyi rekonstrukciójáról. A jelentést Royall Tyler készítette. 24 negyedéves jelentés kompletten. / 1931-37 League of Nations. Financial reconstruction of Hungary. 24 quarterly reports made by Royall Tyler
13460.

1931-37 A Népszövetség jelentése Magyarország pénzügyi rekonstrukciójáról. A jelentést Royall Tyler készítette. 24 negyedéves jelentés kompletten. / 1931-37 League of Nations. Financial reconstruction of Hungary. 24 quarterly reports made by Royall Tyler

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0
1940 Kolozsvár visszatérése alkalmából kiadott irredenta üdvözlőlap, alkalmi bélyegzéssel, Szabó Gyula (?-?) országgyűlési képviselő saját kezű aláírásával
13461.

1940 Kolozsvár visszatérése alkalmából kiadott irredenta üdvözlőlap, alkalmi bélyegzéssel, Szabó Gyula (?-?) országgyűlési képviselő saját kezű aláírásával

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
6
cca 1946-47 Az egri szeminárium jelentése a Legújabb Idők Apostolainak titkos egyházi társaságáról, 3 gépelt oldal; hozzá tartozik Erdős Mátyás spirituális nyilatkozata, 1 gépelt oldal valamint Mindszenty József bíboros-hercegprímás, esztergomi érsek gépelt levelének másolata, amelyben elítéli a társaságot, 1 oldal. Mind hajtásnyomokkal. Érdekes, ritka kordokumentum!
13462.

cca 1946-47 Az egri szeminárium jelentése a "Legújabb Idők Apostolainak" titkos egyházi társaságáról, 3 gépelt oldal; hozzá tartozik Erdős Mátyás spirituális nyilatkozata, 1 gépelt oldal valamint Mindszenty József bíboros-hercegprímás, esztergomi érsek gépelt levelének másolata, amelyben elítéli a társaságot, 1 oldal. Mind hajtásnyomokkal. Érdekes, ritka kordokumentum!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1950 Nagymama és Édesanyu mesés képeskönyve. 1950 karácsonyán. Mesés leporelló, beragasztott képekkel, kézzel írt versikékkel, szöveggel, kopott, foltos, 36 sztl. lev.
13463.

1950 Nagymama és Édesanyu mesés képeskönyve. 1950 karácsonyán. Mesés leporelló, beragasztott képekkel, kézzel írt versikékkel, szöveggel, kopott, foltos, 36 sztl. lev.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1950 Rassay Károly (1886-1958) ügyvéd, liberális politikus, lapszerkesztő autográf levele Presser Istvánnak egy mauthauseni emlék összejövetel után. borítékkal
13464.

cca 1950 Rassay Károly (1886-1958) ügyvéd, liberális politikus, lapszerkesztő autográf levele Presser Istvánnak egy mauthauseni emlék összejövetel után. borítékkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1950-1986 Kéri József papír hagyatéka és egyéb papír, többek közt egy ismeretlen 4 és fél oldalnyi gépelt levele Hubay Miklósnak, a Magyar Írószövetség elnökének, többek közt a határontúli magyarságot érintve, amelyben Csoóri Sándort, Duray Miklóst és más neves személyeket is említenek. Egyes lapok sérültek.
13465.

cca 1950-1986 Kéri József papír hagyatéka és egyéb papír, többek közt egy ismeretlen 4 és fél oldalnyi gépelt levele Hubay Miklósnak, a Magyar Írószövetség elnökének, többek közt a határontúli magyarságot érintve, amelyben Csoóri Sándort, Duray Miklóst és más neves személyeket is említenek. Egyes lapok sérültek.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
1956 Emlékkönyv, egyedi bájos rajzokkal és idézetekkel. Kopott, sérült borító 19x14,5 cm
13466.

1956 Emlékkönyv, egyedi bájos rajzokkal és idézetekkel. Kopott, sérült borító 19x14,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1956 Rassay Károly (1886-1958) ügyvéd, liberális politikus, az Esti Kurír lapszerkesztőjének saját kézzel írt levele Rassay Gyula számára, saját kezűleg címzett borítékban
13467.

1956 Rassay Károly (1886-1958) ügyvéd, liberális politikus, az Esti Kurír lapszerkesztőjének saját kézzel írt levele Rassay Gyula számára, saját kezűleg címzett borítékban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
EUR
,
13,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1967 Kassák Lajos (1887-1967) avantgarde író, költő, képzőművész temetési szertartása, 1 gépelt oldal kézi javításokkal
13468.

1967 Kassák Lajos (1887-1967) avantgarde író, költő, képzőművész temetési szertartása, 1 gépelt oldal kézi javításokkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
1971 Vörös Csepel vezesd a harcot bakelitlemez, rézrátétes fa dobozban
13469.

1971 "Vörös Csepel vezesd a harcot" bakelitlemez, rézrátétes fa dobozban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
18

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz