Térképek

Tételek száma: 78

1864 Új kézi és iskolai atlasz tanulók számára. Kiadta: Dr. Vállas Antal. Pest, 1864, Hartleben Adolf, (Kőre metszette Máschek Rudolf Bécsben, Nyomtatta Wegelern G. Bécsben), 8 t. Kézzel színezett litográfia. Benne az Ausztriai Monarchia térképével. Papírkötés, javított gerinccel, foltos borítóval, hajtásnyomokkal, javításnyomokkal, ceruzás bejegyzésekkel, egy térkép hiányzik (Magyarország és Erdély.)
14264.

1864 Új kézi és iskolai atlasz tanulók számára. Kiadta: Dr. Vállas Antal. Pest, 1864, Hartleben Adolf, (Kőre metszette Máschek Rudolf Bécsben, Nyomtatta Wegelern G. Bécsben), 8 t. Kézzel színezett litográfia. Benne az "Ausztriai Monarchia" térképével. Papírkötés, javított gerinccel, foltos borítóval, hajtásnyomokkal, javításnyomokkal, ceruzás bejegyzésekkel, egy térkép hiányzik (Magyarország és Erdély.)

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
5 db kínai térkép és jegy / 5 Chinese maps
14265.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Albisi Barthos Indár-Dr. Kurucz György: Történelmi atlasz polgári iskolák számára a történelem tanításához, kiadja: M. Kir. Állami Térképészet, 32p
14266.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes az Osztrák-Magyar Monarchiára vonatkozó régi térképek gyűjteménye, 9 db, különféle méretben, változó állapotban, közte szakadt is.
14267.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes régi világ, és földrész térképek..stb. gyűjteménye, kb. 30 db, különféle méretben, változó állapotban, közte két sérült
14268.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Nagy-Magyarország térképe, kartonra ragasztva, 30x21 cm
14269.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
14270.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bartlett A Duna és a folyása mentén fekvő országok. Acélmetszet üvegezett keretben / The Danube from its source to the Black sea with the adjacent countries. cca 1860 26x20 cm
14271.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
2004 Magyarország, Budapest, Európa atlasza. 23 magyar város térképével. hn., 2004, Favorit. Spirál-kötésben. + 2002 Magyarország autóatlasza. Bp., én., Cartographia. Spirálkötésben.
14272.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1940 Brassó (Brasov/Kronstadt) és környékének térképe, 1:200.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, a szélein kis gyűrődésekkel, 62x 47 cm
14273.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1930-1940 Kézdivásárhely (Târgu Secuiesc/Szekler-Neumarkt) és környékének térképe, 1:200.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, a szélein kis gyűrődésekkel, 62x 47 cm
14274.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nagy Magyarország térképe, címerekkel, modern reprint, 39x57 cm
14275.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft