Nyomtatványok

Tételek száma: 375

A holló és a gyűrű regéje, Kosmos Műintézet Budapest. Színes litográfia, papír. Üvegezett műanyag keretben. Külső méret 42x36 cm
14682.

A holló és a gyűrű regéje, "Kosmos" Műintézet Budapest. Színes litográfia, papír. Üvegezett műanyag keretben. Külső méret 42x36 cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A nemzet búsuló nemtője, Kosmos Műintézet Budapest. Színes litográfia, papír. Üvegezett műanyag keretben. Külső méret 42x36 cm
14683.

A nemzet búsuló nemtője, "Kosmos" Műintézet Budapest. Színes litográfia, papír. Üvegezett műanyag keretben. Külső méret 42x36 cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Endre halála, Kosmos Műintézet Budapest. Színes litográfia, papír. Üvegezett műanyag keretben. Külső méret 42x36 cm
14684.

Endre halála, "Kosmos" Műintézet Budapest. Színes litográfia, papír. Üvegezett műanyag keretben. Külső méret 42x36 cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagy Lajos udvara, Kosmos Műintézet Budapest. Színes litográfia, papír. Üvegezett műanyag keretben. Külső méret 36,5x42 cm
14685.

Nagy Lajos udvara, "Kosmos" Műintézet Budapest. Színes litográfia, papír. Üvegezett műanyag keretben. Külső méret 36,5x42 cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Híres magyarokat ábrázoló 11 db különböző méretű nyomtatvány, Pataki féle órarend
14686.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Donald kacsa és Miky egér nyomtatvány, gyűrött, sérült, 34,5x24,5 cm
14687.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tunsgram Izzólámpák és Rádiócsövek eladási helye a budapesti piac számára és Az egyesült izzólámpa és villamossági részvénytársaság újpesti gyártelepe, nyomat, apró szakadásokkal 22,5x30 cm
14688.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
Vegyes kínai, távol-keleti prospektus tétel, utazási prospektusok
14689.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagyméretű kínai anatómiai ábra (akupunktúra), hajtott, 106x49 cm
14690.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Comoando Generale Dellarma dei Carabinieri 4 db füzet
14691.

Comoando Generale Dell'arma dei Carabinieri 4 db füzet

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Köln térképe és látképe, modern reprintek, 60x86 cm, 27x119 cm
14692.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes kínai reklámanyag, 6 db
14693.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft