Nyomtatványok

Tételek száma: 375

Kodály Zoltán ex librise valamint a Magyar dal 1948-as száma Kodály születésnapi díjátadójáról
14538.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1949 A Szovjet Kultúra c. magazin 1. évf 1. száma + Sztálint ábrázoló kép szakadásokkal
14539.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1950 Az Egyesült Államok külügyminisztériuma által kiadott rádio buletin két száma.
14540.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1950 A Fővárosi Operettszínház orosz nyelvű ismertetője, 3 előadás részletes leírása, sok képpel
14541.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1950-1990 5 db vegyes belépő, utazási és repülőjegy
14542.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1952-1960 30 db Népsport újság benne sok olimpiával kapcsolatos szám
14543.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1953-1954 Az Aranycsapat fontos mérkőzései a 7:1 és a VB döntőről szóló 4 db korabeli újság
14544.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
26
1953 Nemzetközi Olimpiai Bizottság újévi üdvözlőkártya Avery Brundage, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság elnöke nyomtatott aláírásával
14545.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1954-1956 Ludas Matyi tétel: kb. 57 szám, változó állapotban
14546.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13
1955 Foto magazin II. évfolyama, teljes évfolyam egybekötve, aranyozott egészvászon kötésben, helyenként hullámos, kissé foltos lapokkal
14547.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1956 Igazság, a forradalmi magyar honvédség és ifjúság lapja, I. évf. 7. sz., 1956. november 1., benne a forradalom híreivel, szakadásokkal, kis hiánnyal, 4 p.
14548.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1956 Családi házak mintatervei, Budapest Főváros Tanácsa V.B., VIII. városrendezési és építészeti osztálya, tervekkel, alaprajzokkal, távlati képekkel gazdagon illusztrált sokszorosított kiadvány, oldalszámozás nélkül, harántalakú félvászon kötésben, foltos borítóval és lapokkal
14549.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft