Kínai vászonkép nagy méretű tájkép cca 1940, tussal jelezve. Képméret:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/Kinai-vaszonkep-nagy-meretu-tajkep-cca-1940-tussal-jelezve-Kepmeret-40x110-cm-Vintage-~II2369300
2369300
11871
399
55000
Antique
Kikiáltási ár:
55 000 Ft 148,65 EUR , 161,76 USD
Leírás: Kínai vászonkép nagy méretű tájkép cca 1940, tussal jelezve. Képméret: 40x110 cm / Vintage Chinese silk picture. Landscape. Marked. 40x110 cm
: pelikán_kristóf