Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 64

Nagy-Britannia 1982. II. János Pál pápa látogatása Britanniában kétoldalas Br emlékérem (44mm) T:2 United Kingdom 1982. Visit of Pope John Paul II to Britain two-sided Br medallion (44mm) C:XF
31801.

Nagy-Britannia 1982. "II. János Pál pápa látogatása Britanniában" kétoldalas Br emlékérem (44mm) T:2 United Kingdom 1982. "Visit of Pope John Paul II to Britain" two-sided Br medallion (44mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nagy-Britannia 1989. Barbican Centre - Magyarok: Britannia üdvözli Magyarországot fém emlékérem (38,5mm) T:1- United Kingdom 1989. Barbican Centre - Magyarok: Britain Salutes Hungary metal commemorative coin (38,5mm) C:AU
31802.

Nagy-Britannia 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britannia üdvözli Magyarországot" fém emlékérem (38,5mm) T:1- United Kingdom 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britain Salutes Hungary" metal commemorative coin (38,5mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nagy-Britannia 2010. BENEDICTVM XVI - PONTIFEX MAXIMUS aranyozott fém emlékérem FIRST PAPAL STATE VISIT TO BRITAIN - SEPTEMBER 2010 feliratú műanyag tokban (32mm) + Franciaország 2008. NOTRE-DAME DE PARIS / CATHÉDRALE NOTRE-DAME DE PARIS - EDITION 2008 aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (34mm) T:1
31803.

Nagy-Britannia 2010. "BENEDICTVM XVI - PONTIFEX MAXIMUS" aranyozott fém emlékérem "FIRST PAPAL STATE VISIT TO BRITAIN - SEPTEMBER 2010" feliratú műanyag tokban (32mm) + Franciaország 2008. "NOTRE-DAME DE PARIS / CATHÉDRALE NOTRE-DAME DE PARIS - EDITION 2008" aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (34mm) T:1

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Német Birodalom 1882. ERINNERUNG AN NÜRNBERG 1882 / BAYR. LANDES GEWERBE INDUSTRIE U. KUNSTAUSSTELLUNG (Bajorországi Ipar és Művészeti Kiállítás) ezüstözött Sn emlékérem (47mm) T:2 kopott ezüstözés
31804.

Német Birodalom 1882. "ERINNERUNG AN NÜRNBERG 1882 / BAYR. LANDES GEWERBE INDUSTRIE U. KUNSTAUSSTELLUNG (Bajorországi Ipar és Művészeti Kiállítás)" ezüstözött Sn emlékérem (47mm) T:2 kopott ezüstözés

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
31805.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Német Birodalom ~1904. Franz Lenbach Br emlékérem. Szign.: Hermann Hahn (70mm) T:2 kis patina  Germany ~1904. Franz Lenbach Br commemorative medallion. FRANZ LENBACH / IGNIS DE COELO Sign.: Hermann Hahn (70mm) C:XF small patina
31806.

Német Birodalom ~1904. "Franz Lenbach" Br emlékérem. Szign.: Hermann Hahn (70mm) T:2 kis patina Germany ~1904. "Franz Lenbach" Br commemorative medallion. "FRANZ LENBACH / IGNIS DE COELO" Sign.: Hermann Hahn (70mm) C:XF small patina

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
NDK 1971. 2. Numizmatikai Ülés - Drezda, 1971 november aranyozott Br emlékérem dísztokban (40mm) T:1- GDR 1971. 2th Numismatic Conference - Dresden, November 1971 gilt Br commemorative medal (40mm) C:AU
31807.

NDK 1971. "2. Numizmatikai Ülés - Drezda, 1971 november" aranyozott Br emlékérem dísztokban (40mm) T:1- GDR 1971. "2th Numismatic Conference - Dresden, November 1971" gilt Br commemorative medal (40mm) C:AU

Kikiáltási ár:
800 Ft
31808.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
NDK 1972. Német Kultúrszövetség 1972 kétoldalas Br emlékérem műanyag tokban (40mm) T:1- GDR 1972. German Cultural Association 1972 two-sided Br commemorative medallion in case (40mm) C:AU
31809.

NDK 1972. "Német Kultúrszövetség 1972" kétoldalas Br emlékérem műanyag tokban (40mm) T:1- GDR 1972. "German Cultural Association 1972" two-sided Br commemorative medallion in case (40mm) C:AU

Kikiáltási ár:
800 Ft
NDK 1980. Dr. Georgius Agricola 1494-1555 / Karl-Marx-Stadt kerámia érem a Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (48mm) T:1 GDR 1980. Dr. Georgius Agricola 1494-1555 / Karl-Marx-Stadt ceramic medal with Porcelain Manufactory of Meissens makers mark (48mm) C:UNC
31810.

NDK 1980. "Dr. Georgius Agricola 1494-1555 / Karl-Marx-Stadt" kerámia érem a "Meisseni Porcelánmanufaktúra" gyártói jelzésével (48mm) T:1 GDR 1980. "Dr. Georgius Agricola 1494-1555 / Karl-Marx-Stadt" ceramic medal with "Porcelain Manufactory of Meissen's" maker's mark (48mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
NDK 1988. Az N.D.K. Kulturális és Tájékoztató Központjának kiállítása 1988 októberében Budapesten 2xklf kétoldalas, német nyelvű Fe emlékérem magyar nyelvű tájékoztatóval (35mm) T:2 GDR 1988. Kultur- und Informationszentrum der DDR - Budapest 1988 2xdiff two-sided Fe medallion with German text and with Hungarian certificate (35mm) C:XF
31811.

NDK 1988. "Az N.D.K. Kulturális és Tájékoztató Központjának kiállítása 1988 októberében Budapesten" 2xklf kétoldalas, német nyelvű Fe emlékérem magyar nyelvű tájékoztatóval (35mm) T:2 GDR 1988. "Kultur- und Informationszentrum der DDR - Budapest 1988" 2xdiff two-sided Fe medallion with German text and with Hungarian certificate (35mm) C:XF

Kikiáltási ár:
800 Ft
Német Szövetségi Köztársaság 1976. BRONZENER PREIS 1976 - PRAMIERT - DLG / DEUTSCHE LANDWIRTSCHAFTS-GESELLSCHAFT - QUALITATS-PRÜFUNG ezüstözött Br és Br fokozatok (40mm) + Német Demokratikus Köztársaság 1964. DURCH SOZIALISMUS ZUM FRIEDEN - INTERNAT SOZIALIST FRAUENTAG 1964 műgyantás jelvény (33mm) T:1-
31812.

Német Szövetségi Köztársaság 1976. "BRONZENER PREIS 1976 - PRAMIERT - DLG / DEUTSCHE LANDWIRTSCHAFTS-GESELLSCHAFT - QUALITATS-PRÜFUNG" ezüstözött Br és Br fokozatok (40mm) + Német Demokratikus Köztársaság 1964. "DURCH SOZIALISMUS ZUM FRIEDEN - INTERNAT SOZIALIST FRAUENTAG 1964" műgyantás jelvény (33mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft