Antik, dekoratív üvegezett fa keret gobelinnel, hátoldalán Grün József kőbányai keretező bélyegzőjével. Belső méret: 26,8x20,9 cm, látható méret: 24,8x18,7 cm
Szecessziós, üvegezett régi képkeret, családot ábrázoló fotóval kartonon, Hegedűs V. utóda, Szentes műterméből; hátoldalán Freimann Miksa kép- és képkeret kereskedő, Szeged, 1910 körüli szecessziós címkéjével; kereten kopásokkal, apró sérülésekkel, fotón apró foltokkal, látható méret: 27,5x31,2 cm
Dekoratív, üvegezett régi képkeret, kisfiút játékokkal ábrázoló fotóval kartonon, Hauser kispesti műterméből, hátoldalán Házai Antal képkeretező, Pestszenterzsébet címkéjével, keret hátsó élei mentén helyenként kissé sérült, kartonon apró foltokkal, belső méret: 38,1x28 cm
Üvegezett fa képkeret "Székes és lösz területek Magyarországon, 1897" térkép modern másolatával, amely hátoldali címke szerint készült a MÁFI Országos Földtani Szakkönyvtárának gyűjteményéből, másolat száma: 105/2005. Éleinél apró sérülésekkel. Belső méret: 30,5x49 cm.