Bolhapiac Tételek száma: 959
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2418038
12817
399
Flea Market
Antik fa marcipán forma, 46×12 cm 2418033
12818
399
Flea Market
WMF ezüstözött kínáló, kopásnyomokkal, jelzett, d: 25 cm 2417990
12819
399
Flea Market
Régi papi miseruha, helyenként feslett anyag, sérült hímzés 2342124
12820
399
Flea Market
Réz gyertyatartó pár, szőlőlevél motívumokkal díszített, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 23,5 cm 2414468
12821
399
Flea Market
Régi román fém mákdaráló, Menajul jelzéssel, kopottas, kis rozsdafoltokkal, 23x10x6,5 cm 2414457
12822
399
Flea Market
Régi fém diódaráló, jelzett, kopottas, kis rozsdafoltokkal, 28x12x8,5 cm 2415166
12823
399
Flea Market
Hoffburg rozsdamentes acél konyhai vágóeszköz készlet, számzáras tartó bőröndben, új állapotban, garanciával. Bőrönd mérete: 44x32x8,5 cm 2412469
12824
399
Flea Market
Sárkányos kínai zsírkő faragvány, kis sérülésekkel, karcolásokkal, 18×14 cm 2412435
12825
399
Flea Market
Vegyes konyhai eszköz tétel, fém edénytartó, villa, tálca, stb, vegyes állapotban 2415298
12826
399
Flea Market
Kínai pagodát ábrázoló selyemkép keretben. 25x37 cm 2392645
12827
399
4600
Flea Market
3 db üveg és porcelán gyógyszertári kenőcsös tégely, jelzettek, hajszálrepedésekkel, kis csorbával, m: 6 cm és 7 cm 2212054
12828
399
Flea Market
Szövettel bevont régebbi karton doboz, florális szőtt díszítéssel, kissé sérült, fedél belsejében tollas tulajdonosi névbejegyzéssel, 7,5x11x33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft