Bolhapiac

Tételek száma: 959

4 db fa fűszertartó, tárolóval, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm, h: 24 cm
12561.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Kávéházi kis tasakos cukrok gyűjteménye, közte sok egyforma, több száz darab, kb. 2,4 kg
12562.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
52 db reklámos golyóstoll
12563.

52 db reklámos golyóstoll

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Iparművész réz gyertyatartók,3 db, jelzés nélkül, m: 5 cm, h: 24 cm; m: 4 cm, h: 13,5 cm; m: 4,5 cm, h: 25 cm
12564.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Harley-Davidson International 4400 kamion modell, eredeti kissé sérült dobozában, h: 14 cm
12565.

'Harley-Davidson International 4400' kamion modell, eredeti kissé sérült dobozában, h: 14 cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Távol-keleti lakkozott, festett, aranyozott fa dobozka, kulcs nélkül, kopott, az egyik zsanér kissé laza, 14x16x4,5 cm
12566.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Afrikai faragott fa maszk, kopásnyomokkal, 18x16 cm
12567.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sakk-figura készlet, Schach feliratú fadobozban, teljes, de egy-két figurán kis sérüléssel, kis kopásnyomopkkal, doboz: 12x17x6 cm
12568.

Sakk-figura készlet, 'Schach' feliratú fadobozban, teljes, de egy-két figurán kis sérüléssel, kis kopásnyomopkkal, doboz: 12x17x6 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1930-1940 Régi magyaros díszítésű gyermekruha, (Gyermekruha-Otthon Budapest címkével), kabát, blúz, nadrág, 1 pár cipő, kalap, kopott, kissé foltos.
12569.

cca 1930-1940 Régi magyaros díszítésű gyermekruha, ('Gyermekruha-Otthon Budapest' címkével), kabát, blúz, nadrág, 1 pár cipő, kalap, kopott, kissé foltos.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Opera Luxus, külnis üvegcse, tartalommal, h: 7 cm
12570.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Eau de Cologne Russe M. M., Bp., Kozmetikai és Háztartásvegyip. V. parfümös üvegcse, tartalommal, 8x4,5x3,5 cm
12571.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Underberg gyomorkeserű üvegcse, bontatlan, tartalommal, h: 10,5 cm
12572.

'Underberg' gyomorkeserű üvegcse, bontatlan, tartalommal, h: 10,5 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft