Bolhapiac Tételek száma: 959
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2445697
12477
399
Flea Market
10 db különféle bőr és műbőr női öv, változó állapotban 2445691
12478
399
Flea Market
Vegyes bolha tétel: vászon válltáska, benne bőr kézitáska, Harley Davidson motoros bőr övtáska, Samsung kihajthatós mobiltelefon, tokok, irattartó mappák, stb., összesen 13 db 2445679
12479
399
Flea Market
4 db különféle női táska (válltáska, kézitáska), bőr és műbőr, különböző méretben, változó állapotban 2444968
12480
399
Flea Market
iPad Pro (4th) tok, eredeti dobozban, 25x18 cm 2445300
12481
399
Flea Market
Turcsány speciál alétlap, aláíráshoz, vonalazáshoz, rajz vagy hangjegy íráshoz, Turcsány Rotary reklámmal, kopott, 35x22 cm 2435910
12482
399
Flea Market
Walt Disney Ariete Mickey Mouse kenyérpirító, működő állapotban 16x27x17 cm 2435876
12483
399
Flea Market
Csíkos fém vintage locsoló kanna. 36x32 cm 2435527
12484
399
Flea Market
Art deco fali lámpák, 2 db fém test + 2 db üveg búra, egyik bura törött 34x6x9 cm 2262871
12485
399
Flea Market
Orion EMG katódsugár oszcilloszkóp. Működő állapotban, leírással 20x28x35 cm 2443916
12486
399
Flea Market
Bárd fa nyéllel, sérült, rozsdás, részben javított nyéllel, h: 35 cm 2443862
12487
399
Flea Market
Malév műbőr bőrönd, kopásnyomokkal, belső merevítő része deformált, 36x43x15 cm 2444852
12488
399
Flea Market
Könyvtámasz fogatható modern földgömbbel, apró kopásnyomokkal, 15x11x16,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft