Bolhapiac Tételek száma: 959
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2438474
12261
399
Flea Market
Fém morzsalapát seprűvel, 2 db 2438798
12262
399
Flea Market
Poháralátét tétel, 6 db, jó állapotban, 9×9 cm 2311843
12263
399
Flea Market
2440646
12264
399
Flea Market
Régi kefe "V" monogrammal, kopásnyomokkal, h: 16 cm 2438263
12265
399
2200
Flea Market
19 db vegyes ezüstözött evőeszköz, jelzett 2441507
12266
399
Flea Market
Bőr nyakba akasztható tárca, kis kopásnyomokkal, 10×10 cm 2442901
12267
399
Flea Market
3 db különféle réz púder, kopott, d: 3 cm és 7,5 cm közötti méretben 2442794
12268
399
Flea Market
Kígyóbőr tárca, kopásnyomokkal, kis sérülésekkel, 11x9 cm 2442898
12269
399
Flea Market
3 db régi öngyújtó, közte 2 db modern "General" öngyújtó és 1 db régi, régi kopott, foltos fém szappantartóban, a régi öngyújtó kopott, szétjön, h: 7,5 cmx3, 9x6x3 cm 2441360
12270
399
Flea Market
"Szellőzőnyílások eltakarása életveszélye!" zománcozott fém tábla, 10×16 cm 2440889
12271
399
Flea Market
Régi borotva, borotvapengével, kopásnyomokkal 2441474
12272
399
Flea Market
cca 1948 Szövet diáksapka, jelvénnyel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft