15086.
399. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
Szeghalmi Szennovitz Gyula: A Vágvidék mondaköre. Gyoma, 1904, Kner Izidor. 174+1 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon.kötés, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, egy kijáró lappal, néhány firkált lappal, megviselt állapotban.