Keszthelyi Ernő: Alacsony-Tátra turistakalauz. Bp., 1985, Sport. Egész... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1500001/Keszthelyi-Erno-Alacsony-Tatra-turistakalauz-Bp-1985-Sport-Egeszvaszon-kotes-kisse-sza~II2443459
2443459
15114
399
Books: Travelling, Local History
Leírás: Keszthelyi Ernő: Alacsony-Tátra turistakalauz. Bp., 1985, Sport. Egészvászon kötés, kissé szakadozott papír védőborítóval. Térképmelléklettel.
: nagy_andras