15042.
399. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
[Bergman, Sten (1895-1975)] Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin, 272 p.+21 t. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, két képtábla hiányzik.