17176.
399. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
V. Boulet: Zoologie - Botanique. Párizs, 1931, Librairie Hachette. Francia nyelven. Kiadói félvászon kötés, sérült gerinccel, borítóval és kötéssel.