Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 34

Altay Margit: A kék madár. Maurice Maeterlinck filmmeséje. A borító Sebők Imre munkája. Bp.,(1941), Palladis Rt., 62 p. Kiadói illusztrált haránt alakú félvászon-kötés, kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
17427.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Walt Disney: Három kis malac. A - - Studio szövegével és színes képeivel. Ford.: Zihány Árpád. Bp.én., Palladis, 48 p.+ 6 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér, és színes képekkel illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötésben, egy hiányzó színes képtáblával, egy kivétellel a színes táblák sérültek, közte sérült-hiányos is, 5 lap kijár.
17428.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Mix y su cascabel spanyol nyelvű képes mesekönyv csengős könyvjelzővel / Cartoon booklet 16 p.
17429.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Udvarhelyszéki népmesék - Kriza János nyomán. Marosvásárhely, 2005, Mentor Kiadó. Illusztrációk és borítóterv: Székely Beáta. Kiadói kartonált papírkötés.
17430.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ötven év. A magyar lányok albuma. 1894-1944 legszebb ifjúsági elbeszélései. Szerk.: Tutsek Anna. Bp.,(1944), Új Ídők. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel,
17431.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Regék és elbeszélések az ifjúság számára. Wildermuth Ottilia után dolgozta egy nagykőrösi tanár. Bp., 1886, Franklin. Félvászon kötés, litho illusztrációkkal, kissé kopottas állapotban.
17432.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Heltai Gáspár, Pesti Gábor, Ács Pál, Székely Júlia Anna: A madarakról és a vadakról. Régi magyar mesék. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé foltos előzék lappal és címlappal, volt könyvtári példány.
17433.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Faragó József -Fábián Imre: Bihari gyermekmondókák. Bukarest, 1982, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé sérült papírborítóval.
17434.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szepesi Attila: Kilenc bagoly. Budapest, 2000, Ister. A kötet illusztrátora, Barta Gabriella által dedikált!. Kiadói papírkötés.
17435.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17436.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A csillagok szíve. Afrikai mesék. Válogatta és a mesemagyarázót írta Bodrogi Tibor és Karig Sára. Népek meséi. Szerk.: Ortutay Gyula. Molnár Ágnes rajzaival. Bp., é.n.,Móra. Átkötött műbőr kötés, volt könyvtári példány, egy lap sérült és hiányos, néhány lap foltos.
17437.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vajda Marietta: Csengő tulipán. Mesék. Gortvay Stefánia rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17438.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft